KONST / Litografier / Färglitografi 13903135
nr 1390 3135
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 125/250, daterad 93. Motivet: 21x21, yttermått inklusive ram: 39x31 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:36:51
300 kr
350 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni